Ahşap Kaplamalı Paneller

Ahşap kaplamalı paneller, Doğal ahşap kaplamalar ve Yapay ahşap kaplamalı panellerin, müşterilerimiz talepleri doğrultusunda değişik kalınlık ve ebatlardaki MDF veya SUNTA plakaların üzerine yapıştırılması ile üretilmektedir.
Doğal ahşap kaplamalı paneller, piyasada rağbet gören, doğal ahşap kaplamaların, ister tek yüze, ister çift yüze preslerde basılması ile üretilir. Müşteri talepleri doğrultusunda, arka yüze ASTAR kaplama da tercih edilebilir.
Yapay kaplamalı paneller, doğal ürünlerdeki kusurları minimize etmek maksadıyla, ayous gibi ağaçların özel kesim ve birleştirme yöntemleriyle kaplama haline getirilip, istenen kaplama görüntüsünü elde etmek için boyanması ile üretilen yapay kaplama yada diğer adıyla endüstriye kaplamaların, MDF ve SUNTA panellerin üzerine preslenmesi ile üretilir.
Panel talepleriniz esnasında, doğal ahşap ve yapay ahşap kenar bantlarını sormayı unutmayınız.
Kaplamalı MDF ve Kaplamalı SUNTA ürünlerindeki, taleplerinizi, size en yakın mesafedeki satış şubemiz satış personelimize iletip, stok ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Bu ürünü inceleyen müşterilerimiz genellikle KERESTE sayfamızı ve alt başlıklarındaki kereste çeşitlerine başmışlar. Bunun dışında KONTRPLAK sayfamızda çok ilgi görmüş. Sayfaları ziyaret etmek isterseniz, kelimelerin üzerine tıklayarak sayfalara geçiş yapabilirsiniz.

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: