EGGER DEKORLARI

Egger Dekor

Avrupa’nın mobilya ahşap panelleri konusunda öncü ve yenilikçi firması Egger’in ürün yelpazesini en geniş stoklar ve ürün çeşitliliği ile hizmetinize sunmaya devam ediyoruz.
Egger firması moda dekor trendlerini yakından takip eden, çıkardığı yenilikçi ürünler ile siz Mimar ve proje sahiplerinin beğenisi kazanan tanınmış bir dünya firmasıdır.
Birçok kurumsal otel, hastane, mağaza projesinde, sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok yerindeki projelerde müşterilerimizin yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz.
Egger suntalam dekorları ağırlıklı olarak, Romanya fabrikadan ithal edilmekte, özellikli birçok ürün ise, avrupanın değişik ülkelerindeki fabrikalardan getirilmektedir.
Güncel Egger dekorlarını aşağıdaki linke tıklayarak, Dekor, Tam plaka, 3D görünümü ile ve Oda görünümü sağlayan EGGER VDS ONLINE yazılımı üzerinden çalışabilirsiniz.
EGGER DEKORLARI (Linke gitmek için üzerine tıklayın)
Dekorlardaki çeşitliliğimizi, aynı zamanda yüzeylerimizdeki çeşitlilik ve derinlikte de görebilirsiniz. Egger yüzey çeşitlerini aşağıdaki linkten gözlemleyebilirsiniz.
EGGER YÜZEY ÇEŞİTLERİ ( Yüzeyleri görüntülemek için linke tıklayın)
2022 yıllına kadar geçerli olacak güncel dekorlar içinden, Türkiye’de beğeni kazanmış Müşterilerimiz tarafından düzenli kullanılan 50 ye yakın dekoru stoklu yada düzenli olarak getiriyoruz.
Dekorlar, Suntalam ve Mdflam olarak temin edilebilmenin dışında, Kompakt laminat, Laminat, Kenar bandı ve benzer birçok farklı ürün ile uyumlu temin edilebilmektedir. Ayrıntılı bilgi için, müşteri temsilcinizden bilgi alınız.
EGGER VDS ONLINE ( Denemek için linke tıklayın)
Aşağıda ürün başlıkları verilen özel ürünleri ayrıca incelemenizi tavsiye ediyoruz.

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: