Yapıştırıcı ve Tutkallar

Ahşap ve Mobilya Tutkalları

EKŞİOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ, PVC ve ABS kenar bantlarında olduğu gibi, Ahşap ve mobilya tutkallarında da çözüm ortağı olarak ROMA PLASTİK firmasının ürünlerini müşterine önermekte, şubelerinden ve fabrikadan direk sevkler ile Türkiye genelinde ve yakın komşu ülkelere hizmet vermektedir.
Romabond Marangoz Tutkalları ve Romabond Endüstriyel Tutkallar ile iki ana kategoride, pratik yapıştırma çözümlerinden profesyonel yapıştırma çözümlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Endüstriyel Tutkallar

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve makine parkurlarını değerlendirilerek, onlar için en uygun ürünleri belirlemelerinde kendilerine yardımcı oluyoruz.
Endüstriyel Tutkallar ürün grubumuz Eva bazlı, su bazlı ve solvent bazlı olmak üzere üç ana grupta, ROMABOND ve MAKTHERM markalarıyla pazarın ihtiyaçlarına göre sunulmaktadır. Düz ve eğri kenar bantlama, doğal ahşap uygulamaları ve presleme, membran pres ve doğal kaplama pres, laminat ve sarma kaplama tutkalları koleksiyonmuz da sunulmaktadır.
 1. EVA BAZLI TUTKALLAR ( HOTMELT TUTKALLAR)
 2. SOLVENT BAZLI TUTKALLAR
 3. SU BAZLI TUTKALLAR

Marangoz Tutkalları

ROMABOND Marangoz Tutkalları, 20 yılı aşkın tecrübenin kaliteli ham madde ve ileri teknolojiyle birleşmesiyle, her türlü iklim koşulunda en iyi sonuçları vermesi için tasarlanmıştır.
Kullanıcıların ihtiyaçlarını tümüyle kapsayacak şekilde geliştirilerek mobilya, inşaat ve yapı sektörüne uygun her türlü ürün alternatifini portföyünde barındırmaktadır.
 • ROMABOND HIZLI YAPIŞTIRICI
 • ROMABOND KÖPÜK
 • ROMABOND PU SIVI ÇİVİ
 • ROMABOND SİLİKON
 • ROMABOND AYNA SİLİKONU
 • ROMABOND DENİZ TUTKALI / ŞEFFAF DENİZ TUTKALI
 • ROMABOND İSKELET TUTKALI 415
 • ROMABOND İSKELET TUTKALI 101
 • ROMABOND KONTAKT TUTKALI 035
Ürünler ile ilgili firma broşürünü aşağıdaki linklerden indirip, ayrıntılı inceleyebilirsiniz.
Mobilya Tutkalları broşürü ( İndirmek için linke tıklayınız)
Endüstriyel Tutkallar broşürü ( İndirmek için linke tıklayınız)
Aşağıda bölgeleri ve ürün ile ilgili sorumlu personellerin listesinden, size en yakın şubemizden bilgi ve fiyat talep edebilirsiniz.
Kaliteyi uygun fiyata alın..
Tutkallarımızı kullanan müşterilerimiz, yada bu sayfamızı ziyaret eden müşterilerimiz, genellikle yine Roma plastik yada yeni ismi EGGER dekor Aş firması tarafından üretilen diğer bir ürünümüz olan plastik kenar bantları ile ilgili sayfamızıda ziyaret etmişler. Sizde ziyaret etmek isterseniz, aşağıdaki kenar bandı linkinden ziyaret edebilirsiniz.
KENAR BANDI ( Ziyaret etmek için linke tıklayınız.)
Tutkal ve Kenar bandı sorgulaması yapan müşterilemiz bu ürünlerden sonra en çok aksesuar ürününe ilgi göstermişler. Sizde sattığımız aksesuar markası SAMET ürünleri ile ilgileniyorsanız ve daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, bu ürünün aşağıdaki linkinden, sayfasını ziyaret edip, size en yakın şubedeki satış sorumlusu arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
SAMET AKSESUAR ( Ziyaret etmek için linke tıklayınız)

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: