Mdflam ( Melamin Kaplı Mdf Levhalar)

Ham mdf yüzeyi üzerine, lamine edilen dekor kağıtlarından yapılan, günümüzde iç mekanda kullanılan ev ve ofis mobilyalarında çok yoğun bir şekilde tercih edilen bir üründür. Üzerindeki melamin reçinesi emdirilmiş dekor kağıdı kolay temizlenmesini ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.
Sektörde KASTAMONU ENTEGRE ve YILDIZ ENTEGRE firmalarının Dekor kağıtları, Dünya sıralamasına giren büyük kapasiteleri ve bulunabilirlikleri nedeniyle çok talep görmektedir. Birçok büyük toptancı gibi iki firmanın da saymakla bitmeyen ve her geçen gün yenisi eklenen geniş dekor kağıdı seçeneklerine, geniş stoklama alanlarımız ile cevap vermeye çalışıyoruz.
Firmamız, üç ayrı şubemizde, zengin ve iddialı mdflam stok çeşitliliğimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Sektörümüzün devleri bu iki güzide firmanın, gerek web sayfalarından yada Şubelerimize uğrayıp, temin ettiğiniz kartela ile seçtiğiniz dekorların stok durumlarını, fabrika stoklarını veya üretim tarihleri hakkında bilgi temin edebilirsiniz.
Glossmax (Sayfayı ziyaret etmek için linke tıklayınız)
GlossmaxPro ( Sayfayı ziyaret etmek için linke tıklayınız)

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: