Iroko Deck

Ahşap Iroko Deck /
Teak( Burma) Deck /
IPE Deck

50 yılı aşkın süredir prestijin ve kalitenin sembolü olmuş ürünleri sunan EKŞİOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ dış mekanlarınız için ahşabın sıcaklığını öneriyor…
BAHÇE ,TERAS,HAVUZ KENARLARI,YÜRÜYÜŞ YOLLARI VE TEKNE GÜVERTELERİNDE kullanabileceğiniz ahşap malzemeler değişik ölçü ve sistemlerde( BOY DECK ve modüler KARO DECK) Gebze Şekerpınar’da ki 750 m3 kapasiteli bilgisayar kontrollü kurutma fırınlarımızda %8-12 rutubete indirgendikten sonra son teknoloji makinelerde üretilmektedir
DECKING CİNSİ BOYUTLAR
SABİT BOY DECK
Kalınlıklar : 18 mm-19mm-20mm-21 mm-25mm
En: 9 cm – 10 cm – 12 cm -13 cm- 15 cm
Boylar:  1000-3000mm (projenize göre birçok farklı kalınlık, en ve boylarda üretim yapılabilir.)
MODÜLER KARODECK 25cm x 25cm , 45cm x 45cm, 50cm x 50cm
Modüler sistem karodeck uygulamalarımızda kauçuk takoz kırlangıç birleştirme tekniği uygulanmaktadır.
Boy deck ürünlerimizi ülkemizin dört bir yanındaki özellikle Akdeniz de ki büyük ölçekli otel projelerine sunmaktayız
Yurtdışından tomruk ve taslak kereste olarak ithalatını yaptığımız
HAKİKİ BURMA ( MYNMAR) TEAK , IROKO, AFROMOZIA ve IPE  gibi dış hava şartlarına ve suya karşı uzun yıllar dayanabilen bilinen tropik ağaç cinslerinin yanısıra ; piyasada az bilinse bile dünya talep gören CUMARU, GARAPA, ITAUBA ve MASSARANDUBA gibi Güney Amerika orijinli ağaç cinslerini de stoklarımızda bulundurup müşterilerimiz için alternatifler oluşturuyoruz.
Ahşap Deck alternatifleri
Gebze kereste fabrikamız dışında, İstanbul’da Kartal ve Yenidoğan /Sancaktepe şubelerimizde ahşap deck imalatımız ile ilgili örnekleri görebilirsiniz.
Perakende ihtiyaçlarınız için size en yakın şubemiz satış temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Lütfen iletişim bilgileri sayfasındaki irtibat bilgilerine göz atınız.

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: