Suntalam
(Melamin Kaplı Yonga Levha)

Ekşioğlu orman ürünleri, KASTAMONU ENTEGRE, YILDIZ ENTEGRE ve EGGER dekorlarından oluşan zengin stok çeşitliliği ve rekabetçi fiyatlar ile değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.
Aşağıdaki resimlerin altında yazılı linklerden, fabrikaların Dekor kağıdı seçeneklerinin olduğu sayfaları ziyaret edip, beğendiniz kodlardaki Suntalamların fiyatlarını, stok bilgisini, fabrikada üretim tarihleri ve tahmini sevkiyat süreleri hakkında bilgileri, size en yakın şubemizdeki satış temsilcisi arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz.
Yerli tedarikçilerde çoğunlukla talep edilen ebatlar 183×366 ve 210×280 iken, ithalde standart ebat 207×280 dir. Belli adetlerde olmak kaydıyla, başka ebatlar fabrika ile konuşulabilir.
Ağırlıklı tercih edilen kalınlık 18 mm iken, 8 mm, 25 mm, 30 mm tercih edilen diğer kalınlıklardır. 12 mm, 16 mm, 22 mm, 28 mm kalınlıkları yine belli miktarlarda talep edilirse, üretilebilmektedir.
Dekor kağıtları genelde çift yüze basılmakta, yine müşterinin isteğine göre tekyüz olarak ta temin edilebilir.
Suntalamlar, projelerin ihtiyaçlarına göre, NEME DAYANIKLI veya YANGINA DAYANIKLI olarak talep edilebilmektedir.
Yine projelerde ülkelere göre farklı sertifikalar istenmekte, bunlara göre üretim yaptırılabilmektedir.
Bütün konular ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.
KASTAMONU ENTEGRE
YILDIZ ENTEGRE
EGGER DEKORLARI
60 yılı aşan bilgi birikimimiz ve ahşap ürünlerindeki uzmanlığımız ile projelerinize değer katıyoruz. Alım yapmadan, şubelerimizi ve showroomlarımızı ziyaret etmeyi unutmayın..

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: