Yangına Dayanıklı MDF

Her geçen gün projelerde daha çok sorulan. Kullanımının artığını gözlemlediğimiz bu ürün için ayrı sayfa yapma gereği gördük.  Ürün hem yerli üreticiler tarafından üretilmeye başlanmış olup, aynı zamanda ithal olarak değişik kalınlıklarda getirtilip, stok tutulmaktadır.
Yangına dayanıklı mdf panellerde, ülke genelinde, geniş stoklarımız olduğu birçok proje dekorasyon, Reklam ve Mimarlık firmaları tarafından bilinmekte, ülke genelinde hizmet vermekteyiz.
Avrupa’da kaliteli ürünleri ve hızlı servisi ile bilinen UNILIN FIBRALUX yada FIBRABEL markası ile sizlere hizmet veriyoruz. Yangına dayanıklı mdf de, 6 mm den 30 mm kalınlıklara kadar birçok ebatta stoklu çalışmaktayız. Stok ebatları 122×244, 122×305 ve 220×280 ebatlarındadır. Projelerinizde, adetli alımlarınız için, standart üretim ölçülerinizi tercih etmeniz durumunda, hem bizim hem fabrikanın stoklarından hızlı hizmet alabilirsiniz.
YANGINA DAYANIKLI MDF ÜRÜN ÇEŞİTLERİ
Yangına dayanıklı ürünlerde, ithal getirdiğimiz panellerde, Hem yangına dayanıklı, hem neme dayanıklı hemde NAF yani formeldehit ilave edilmemiş özellikte panel ürün vardır. Bu ürün hakkında detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.
Başka bir yangına dayanıklı panelde, B sınıfı yerine C sınıfı uygun görülüyorsa, bu konu da teklif edebileceğimiz başka bir ürün önerilebilir.
Yine başka bir üründe, hem B sınıfı özellikte hemde düşük yoğunlukta mdf panel teklif edilebilmektedir.
Yangına dayanıklı mdf paneller, genelde kırmızı renkte olmaktadır. Bazen müşterilerimiz normal mdf renginde ama B sınıfı yangın özelliklerinde olan paneller talep edebilmektedir.
Son olarak, denizcilik ekipmanları için sertifikalandırılmış WHEELMARK sertifikalı yangına dayanıklı mdf paneller hakkında fiyat ve bilgi talep edebilirsiniz.
Bu ürün ile ilgili ayrı bir sayfa oluşturmuş iken, aynı mantıkla üretilmiş, yangına dayanıklı kontrplak, Yangına dayanıklı laminat gibi ürünler hakkında fiyat ve bilgi talep edebilirsiniz.

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: