Duralit

Duralit lifli levhalarda, insan sağlığına zararlı katkı maddesi yoktur. Odunun içinde bulunan doğal reçine (lignin), yüksek basınçtaki buharla ortaya çıkarılarak levhanın sertleşmesinde kullanılmaktadır. Üretilen levhalar tamamen doğaldır. Üretiminde sentetik reçine (tutkal) kullanılmamaktadır.
İşte bu özellik Duralit lif levhaya insana zararlı olmayan tamamen doğal bir nitelik kazandırmaktadır. Yıllarca üretimi yapılan bu lif levhalar (Duralitler) oto sanayisinde, karoseride , mobilya üretiminde döşemeli oturma gruplarında, inşaat sektöründe kapı ve dolaplarda , ambalajlarda ve hatta çantacılığa varıncaya dek akla gelebilecek bir çok sahada kullanılmış ve kullanılmaktadır.
Duralit, odun hammaddeli tamamen çevre dostu bir ürün üretmesinin yanında, üretiminde Devlet Orman İşletme Müdürlüklerinin ormanların bakımı için kaçınılmaz olan sıklık bakım kesim ağaçlarından elde edilen odunu kullanması sebebiyle dolaylı olarak da ormanların bakımına ve gelişmesine yardımcı olmaktadır.

LİF LEVHA (DURALİT)

EBADLAR En x Boy (mm) 1300 (mm) x 2500 (mm)
KATEGORİ : 2 (mm) : 3 (mm)
: 3 (mm) favori
: 4 (mm)
1 PAKETTEKİ DURALİT ADEDİ : 200 : 150 : 110
– 3 ve 4 mm kalınlıklarda krem ve beyaz boyalı üretim mevcuttur.
Stoklarımızda, 3 mm kalınlığında 2500 mm x 1300 mm ebatlarında duralit bulundurmaktayız. Müşterilerimizin talebi üzerine diğer kalınlık ve boyalı alternatifleri temin etmekteyiz.
Ürün ile ilgili size en yakın şubemizdeki satış temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.
Bu ürünü araştıran müşterilerimiz, sıklıkla ham mdf ürünü sayfasınıda ziyaret etmişler. HAM MDF linkini tıklayarak bu sayfayı da inceleyebilirsiniz.
Duralit-levha

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: